بهشت - اولین کسی که وارد بهشت می‌شود کیست؟ حضرت زهرا سلام الله علیها، یا حضرت رسول اکرم صلوات الله علیه و آله؟

16 آذر 1395

رسول اعظم (ص) در وحی - 7

16 آذر 1395

آیا منبع معتبر و سندی برای ختم سوره یس و انعام که در اکثر مجالس، مخصوصا مجالس روضه زنانه باب شده وجود دارد؟

15 آذر 1395

رسول اعظم (ص) در وحی - 5

14 آذر 1395

پرچم امام زمان چگونه است؟ چه علامت یا شعاری دارد؟ (اول متوسطه / اصفهان)

14 آذر 1395

هر کس شهادتین بگوید مسلمان است؟ پس داعش و بزرگان وهابیت مسلمان هستند؟ آیا می‌شود به آنها مشرک هم گفت چون آمریکا پرست هستند؟

13 آذر 1395

سلام روز جمعه

13 آذر 1395

چه میزان اطلاعات جنسی و جسمی، چه در مورد خودم که پسر هستم و چه در مورد جنس مخالف که همسر آینده‌ام خواهد بود لازم است و باید بدانم؟ چون خیلی وقت‌ها در نرمال بودن وضعیت خودم دچار شک می‌شوم و نگرانم در آینده و زندگی زناشویی به مشکل برخورد کنم! این مسئله، مدت‌هاست که ذهن من را درگیر کرده و هر کس نیز جواب متفاوتی برای آن دارد (مهندسی برق)

12 آذر 1395

رسول اعظم (ص) در وحی - 5

12 آذر 1395

شما نوشتید: صفات خدا عین ذاتشه؛ اگه خدا اون اسما و نشانه‌ها رو خلق کرده پس اون نشانه‌ها مخلوق خدا هستند و عین ذاتش نیستند! پس زائد بر ذات هستند! به هر حال یا خدا زنده هست یا نیست خب زنده هست میگن این میشه صفت حیات و عینه ذاتشه ( البته هنوزم برام سؤاله‌ این عین ذات یعنی چی؟! یعنی خدا خوده حیاته و حیات رو کسی بهش اعطا نکرده) اگه این زنده بودن صفت نیست پس چیه پس خدا هم زندست هم خوده حیات و زندگیه خدا هم خوده علمه هم عالمه هم خوده قدرته هم قادره آیا اینها صفت نیستند؟

11 آذر 1395

سالروز شهادت امام رضا

10 آذر 1395

در یک انتخابات، یه بنده خدایی کاندید شده بود که لیاقت نداشت. بعضی‌ها با علم به بی‌لیاقتی این فرد و فقط از روی لجبازی بهش رای دادن، برخی هم اشتباه محاسباتی کردن و بهش رای دادن. نتیجه اینکه یه فرد نالایق انتخاب شد و مشکلات زیادی به وجود اومد. حال آیا کسانی که عالمانه به این فرد نالایق رای دادن و کسانی که اشتباها به این فرد رای دادن، گناه برابر دارن؟

10 آذر 1395

مبحثی در خودشناسی: نمی‌دانی و سؤال داری – یا باور نداری – یا هیچ کدام، بلکه دوست نداری و مابقی بهانه است؟!

9 آذر 1395

سالروز رحلت و شهادت - 28 صفر

8 آذر 1395

علت دشمنی بی پایان غرب با اسلام چیست؟ آیا واقعا غرب از آمدن چهار تا احکام تو سرزمینش می ترسد؟ آیا صنایعش از بین می‌رود ؟ تمدنش نابود می‌شود؟ از کجا معلوم توسعه بیشتری در علم و صنعت پیدا نکند؟

8 آذر 1395

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به «پایگاه پاسخگویی به سؤالات و شبهات – ایکس شبهه - ‌x-shobhe» می باشد.
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.